Zadzwoń

Oferta Pracy

Aplikujesz na Kierownik Działu IT

Hunters® - działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik Działu IT

Obowiązki:

  • dbałość o zabezpieczenia plików, rejestrów, baz danych oraz systemów informatycznych
  • konserwacja, aktualizacja i nadzór nad funkcjonującymi systemami oraz serwerami
  • nadzór nad powierzonym pracownikom mieniem oraz licencjami (w tym inwentaryzacja)
  • zarządzanie pracą podległych pracowników
  • nieustanne modernizowanie aktualnych rozwiązań informatycznych

Kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, elektrotechnika)
  • min. 3-letnie doświadczenie sprzętowe oraz programowe w zakresie funkcjonowania dużych systemów informatycznych i telekomunikacyjnych
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem ludzkim
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, sumienność, ambicja

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szanse na rozwój osobisty oraz zawodowy
  • przyjazna atmosfera pracy, oparta na zaufaniu i pozytywnych relacjach

Miejsce: Grodzisk Wielkopolski

Do góry