Zadzwoń

Oferta Pracy

Aplikujesz na Kierownik ds. Ochrony

Jako HUNTERS działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik ds. Ochrony

Zadania:

- zarządzanie obiektami,

- planowanie i rozliczanie czas pracy,

- rekrutacja pracowników liniowych,

- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania:

- wykształcenie średnie,

- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

- legitymacja do pracy z bronią

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

- prawo jazdy kat. B,

- samodzielność i odpowiedzialność

- dyspozycyjność

- mile widziane doświadczenie w branży na podobnym stanowisku (Ochrona osób, monitoring)

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach organizacji

- niezbędne narzędzia pracy,

- możliwość uczestniczenia w grupach hobbystycznych

Jako Zakład Pracy Chronionej aktywizujemy również osoby niepełnosprawne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Miejsce: Szczecin

Do góry