Zadzwoń
|
Otrzymuj przyjazne środowisku i wygodne e-faktury! październik 10, 2016

Chcąc wyjść naprzeciw rozwiązaniom ekologicznym, zdecydowaliśmy się wprowadzić dla naszych klientów możliwość otrzymywania e-faktury. Dzięki temu nie tylko dbamy o środowisko, ale także sprawiamy, że dostęp do faktury jest zdecydowanie wygodniejszy niż wcześniej.

Jakie są główne zalety e-faktur? Przede wszystkim oszczędność papieru. Ponadto, nie zanieczyszczamy wody oraz powietrza, a faktura jest dostępna zaraz po jej wystawieniu. Z badań wynika, że wystawiając 1000 e-faktur miesięcznie, przedsiębiorca może zaoszczędzić nawet 2000 zł! Musimy też pamiętać, że jest to również dobry sposób na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, ponieważ zamiast drukowania dokumentów, adresowania kopert czy stania w kolejce na poczcie, pracownicy mogą zająć się innymi obowiązkami.

Jak skorzystać z możliwości otrzymywania e-faktur? Wystarczy wysłać wiadomość o treści: „zgadzam się na wysyłanie faktur drogą elektroniczą” na adres e-faktura@hunters.pl – i po kłopocie!

Głęboko wierzymy, że chcąc dbać o środowisko – co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne – zechcą Państwo skorzystać z tej opcji. Z góry dziękujemy!

Do góry