Zadzwoń
|
Patrol Hunters z pomocą rannemu motorowerzyście wrzesień 21, 2016

Leżący w rowie motorower marki Romet, a tuż obok niego krwawiący mężczyzna – taki widok ujrzał przedwczoraj w Brzeźnie Starym patrol Hunters, gdy przyjechał na miejsce zaraz po tym, jak został wezwany przez przejeżdżającego kierowcę.

Warto nadmienić, że dzień wcześniej również doszło do wypadku motocyklisty – zaledwie 300 metrów od wypadku motorowerzysty.

Monika Adamaczak-Czekaj – kierownik do spraw ochrony w firmie Hunters – poinformowała, że patrol Hunters znajdujący się w Brzeźnie Starym został powiadomiony przez przejeżdżającego obok kierowcę, że kilka metrów dalej w rowie leży mężczyzna. Patrol udał się we wskazane miejsce, gdzie rzeczywiście znalazł zakrwawionego motorowerzystę. Na miejsce od razu wezwano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję. Mężczyzna został przetransportowany do wągrowieckiego szpitala.

Póki co, nie wiadomo dlaczego motorowerzysta znalazł się w rowie i posiadał widoczne rany. Przyczyny tego zdarzenia w najbliższym czasie wyjaśnią policjanci z KPP w Wągrowcu.

Do góry