Zadzwoń
|
Polacy czują się bezpiecznie w centrach handlowych maj 29, 2020

Polska Rada Centrów Handlowych wraz z agencją badawczą Inquiry przeprowadziły badanie pn. „Powrót Polaków do zakupów po epidemii”. Wynika z niego, że podczas robienia zakupów bezpiecznie czuło się aż 81% respondentów.

Przeszło połowa klientów (51%) wybrała się do obiektów handlowych po ich ponownym otwarciu – 64% z nich udało się do centrów handlowych po konkretne zakupy, natomiast 31%, by sprawdzić ofertę sklepów lub w poszukiwaniu ciekawych promocji.

Wyniki badania przeprowadzonego przez agencję Inquiry pokazują, że klienci chętnie wrócili do centrów handlowych po 4 maja. Co nas cieszy, aż 81% respondentów czuło się podczas robienia zakupów bezpiecznie. Oznacza to, że obiekty handlowe zostały dobrze przygotowane do przyjęcia klientów. Będziemy z uwagą śledzić trendy dotyczące zachowań konsumenckich, aby móc obserwować, jak zmienia się bieżąca sytuacja na rynku” – powiedziała Research & Education Manager PRCH Anna Zachara-Widła.

Badanie to zaplanowane zostało na osiem cotygodniowych fal. Pozwoli na bieżąco analizować zachowania klientów obiektów handlowych m.in. pod względem podejmowanych decyzji zakupowych.

Źródło: money.pl

Do góry