Zaloguj się do panelu EcoFleet

HOME_HOME_01

Hunters® Poznań Mamy oko na wszystko

Stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług

Mimo że siedziba naszej firmy znajduje się w Grodzisku, to Poznań stał się naszym centrum dowodzenia. Otoczenie biznesowe Poznania pozwoliło nam rozwinąć zakres naszych usług, takich jak: ochrona osób i mienia, sprzątanie obiektów, usługi recepcyjne oraz konwojowanie i inkaso.
Dzięki takim firmom jak: Piotr i Paweł, Volkswagen czy InterMarche jesteśmy w ścisłej czołówce poznańskich agencji ochrony. To właśnie ochrona fizyczna osób i mienia jest jedną z najczęściej wybieranych usług oferowanych przez HUNTERS. Polega ona na stacjonarnej obecności naszych pracowników przez 24 godziny na dobę na terenie strzeżonego obiektu.
Pozostałe nasze usługi takie jak monitoring, instalacje alarmowe oraz transport i spedycja rozwijamy wraz z potrzebami naszych klientów. Jest to dla nas naturalna droga rozwoju biznesu. W naszej działalności zawsze sięgamy po najnowsze technologie i najbardziej zaawansowane, optymalne rozwiązania.
Również nasze usługi konwojowania i inkaso znajdują dużo odbiorców wśród instytucji bankowych oraz sieci handlowych.
Poznań to dla nas również świetny warsztat, by sprawdzać nieszablonowe rozwiązania, takie jak motocyklowa grupa interwencyjna. Liczy się dla nas zadowolenie klienta oraz szybka reakcja na wszelkie zdarzenia wymagające interwencji.
Jeśli szukasz poważnego partnera biznesowego, któremu możesz powierzyć realizację usług typu: ochrona firmy lub domu, konwojowanie gotówki, montaż instalacji alarmowych, monitoringu czy sprzątanie obiektu, poznaj bliżej ofertę HUNTERS!

Kontakt

ul. Innowatorów 8
62-070 Dąbrowa (koło miasta Poznań)

tel. (+48) 61 44 21 600
fax. (+48) 61 44 21 613

ul. Norwida 14
60-867 Poznań