Zaloguj się do panelu EcoFleet

Agencja ochrony – Hunters Poznań

o_nas

Jako jedną z naszych głównych usług, oferujemy ochronę fizyczną osób i mienia, w tym ochronę obiektów i terenów. Podejmujemy się także monitoringu budynków i terenów zewnętrznych, konwojowania dóbr oraz ochrony osobistej osób. HUNTERS świadczy usługi na terenie Poznania i całego regionu wielkopolskiego.

Nasza organizacja składa się z profesjonalnych, dobrze wyszkolonych pracowników o nienagannej kulturze osobistej. Wszyscy oni posiadają doskonałe przygotowanie fizyczne i psychologiczne do pełnienia powierzonych im obowiązków: pracy na obiektach, w terenie, podczas imprez masowych, a także podczas sprawowania ochrony osób prywatnych. Pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach. Co więcej, wszyscy pracownicy to osoby wiarygodne, doświadczone i z referencjami, które zostały wybrane do pełnienia powyższych zadań podczas wymagającego procesu rekrutacyjnego. Nasi pracownicy podczas pełnienia służby są wyposażeni w środki ochrony osobistej i najwyższej jakości system łączności, który pozwala na natychmiastowe i dyskretne komunikowanie się. Korzystają oni z systemu Active Track, który pozwala na monitorowanie obiektu w czasie rzeczywistym i natychmiastowe powiadamianie o sytuacji zagrożenia. Równie ważne w ich pracy jest oprogramowanie EPOK, pozwalające m.in. na nadzorowanie ruchu osób i pojazdów na danym terenie/obiekcie.

Pracownicy naszej firmy ochroniarskiej dokładają wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń na powierzonym pod ochronę terenie. Skutecznie zapobiegają występowaniu kradzieży mienia, włamaniom, dewastacjom oraz innym przestępstwom.

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, co gwarantuje wysoki standard świadczonych usług ochroniarskich. Dopasowujemy zakres i formę usług ochroniarskich ściśle do potrzeb i wymagań klienta. Przed przystąpieniem do prac – ochrony prowadzimy obserwację i dostosowujemy działania do charakteru zlecenia. Nasza firma ochroniarska to gwarancja bezpieczeństwa i rzetelnie wykonanej usługi.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem. Konsultanci HUNTERS odpowiedzą na Państwa pytania i stworzą zindywidualizowaną ofertę.