Zaloguj się do panelu EcoFleet

Firma sprzątająca – Hunters Poznań

o_nas

Jako firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi myjące i porządkowe pozwalające na utrzymanie czystości w Państwa obiektach. Zamówienia przyjmujemy nie tylko od firm i instytucji, ale także od osób indywidualnych. Nasz personel zadba o sprzątanie biur, małe i duże sklepy, magazyny czy hale produkcyjne. Oferujemy także sprzątanie terenów zewnętrznych.

Profesjonalne sprzątanie

W naszej pracy używamy nowoczesnych, profesjonalnych maszyn oraz niezawodnych, ekologicznych detergentów posiadających atesty PZH. HUNTERS zatrudnia wysoce wykwalifikowany i doświadczony personel, który odpowiada za utrzymanie czystości w miejscu zlecenia. Przed przystąpieniem do obowiązków osoby sprzątające zapoznawane są ze specyfikacją obiektu – indywidualne podejście do każdego budynku pozwala na efektywne wykonywanie pracy. Wszyscy pracownicy firmy sprzątającej HUNTERS przechodzą specjalistyczne szkolenie dotyczące utrzymania czystości w różnego typu budynkach i obiektach, szkolenia z obsługi maszyn czyszczących oraz niezbędne szkolenia BHP. Osoby sprzątające współpracujące z naszą firmą są poddawane dokładnej rekrutacji i dysponują wysokimi referencjami, a także wyróżniają się nienaganną kulturą osobistą. Identyfikacja osób dbających o czystość jest ułatwiona poprzez jednolite stroje, w które wyposażony jest nasz personel.

W trosce o zadowolenie klientów nieustannie dbamy o jakość świadczonych usług. Szkolenia pracowników oraz wprowadzenie nowego sprzętu pozwala na podnoszenie efektywności. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, zatrudniamy także konsultantów, którzy pozostają w ciągłym kontakcie ze zleceniodawcą oraz pomagają dostosować zakres usług sprzątających do konkretnych obiektów. Przekłada się to na komfort współpracy i jest gwarancją tego, że każda usługa zostanie wykonana zgodnie z oczekiwaniami oraz wytycznymi Klienta.

Już dziś warto powierzyć sprzątanie biur lub zdecydować się na usługi myjące wykonywane przez profesjonalistów w tej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego w celu ustalenia szczegółów współpracy.