Zaloguj się do panelu EcoFleet

Spedycja – Hunters Poznań

o_nas

Biuro Regionalne HUNTERS w Poznaniu oferuje Państwu różnorodne usługi transportowe. Szczególnie specjalizujemy się w przewozie ładunków kubaturowych. Dzięki nowoczesnemu i profesjonalnemu wyposażeniu, dbamy o bezpieczny transport każdego powierzonego nam towaru. Ponadto świadczone przez nas usługi logistyczne to gwarancja terminowych dostaw. Naszym niewątpliwym atutem jest wieloletnie doświadczenie w zakresie spedycji.

Oferujemy transport międzynarodowy i krajowy, który wspierają usługi logistyczne na jak najwyższym poziomie. Spedycja w wykonaniu HUNTERS to gwarancja niezawodności. Możemy naszym klientom zaproponować transport częściowy i całopojazdowy. Dostosowujemy swą ofertę i możliwości do indywidualnych potrzeb klientów.

W skład naszej floty wchodzą pojazdy najlepszych marek takich, jak Scania, MAN czy Mercedes. Ciężarowe samochody transportowe zostały przystosowane do bezpiecznego transportu nawet bardzo delikatnych towarów. Wszystkie pojazdy są w doskonałym stanie technicznym oraz spełniają wymogi ekologiczne. Częste przeglądy i serwis samochodów także zapewnia bezpieczeństwo każdemu zleceniu. Nasi kierowcy to wysoce wykwalifikowany personel zawsze działający zgodnie z procedurami i zasadami bezpieczeństwa. Posiadają oni ogromne doświadczenie w tego typu pracy, tj. transportach dalekobieżnych.

HUNTERS (Biuro Regionalne w Poznaniu) za każdym razem zapewnia ubezpieczenie przewożonych towarów. Co więcej, istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia transportu na kwotę 140 000 USD w Polsce oraz 300 000 USD w UE.

Usługi transportowe organizacja HUNTERS świadczy nie tylko w Polsce, ale także na terenie całej Unii Europejskiej! Wiele z naszych transportów realizujemy na terenie Wielkiej Brytanii.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy chętnie udzielą informacji na temat naszych usług transportowych: terminów realizacji zleceń i kosztów. Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą, której usługi transportowe są bardzo dobrze oceniane przez małych i dużych kontrahentów.