KARIERA

Dołącz do naszego zespołu

Kierownik ds. Utrzymania Czystości

Dane ogólne

Miasto: Kalisz
Region: Wielkopolskie
Ważne do: 2022-10-14

Rejon: Ostrów Wielkopolski i okolice (max 100 km)

Biuro Regionalne - Kalisz lub Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rekrutacji pracowników liniowych;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Kontrahentami;
  • Dbanie o pozytywne relacje wśród pracowników serwisu sprzątającego, rozwiązywanie ewentualnych konfliktów;
  • Dostosowanie funkcjonowania usługi do standardów zgodnie z procedurami;
  • Bieżąca koordynacja działań na obsługiwanych obiektach w powierzonym Regionie;
  • Terminowe rozliczanie czasu pracy pracowników zatrudnionych w Regionie;
  • Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Szkolenie z używanych środków czystości, oraz obowiązujących regulaminów nowo przyjętych pracowników;
  • Przygotowanie i bieżąca aktualizacja planów higieny i planów pracy na podległych obiektach;
  • Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego;
  • Prowadzenie inwentaryzacji na obsługiwanych obiektach;
  • Codzienny nadzór nad korespondencją mailową;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność;
  • zaangażowanie, sumienność oraz dokładność;

Oferujemy:
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu;
niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.