Zadzwoń
|
Pracownik Hunters z 7. miejscem na ME w Berlinie! sierpień 30, 2018

Reprezentanci Polski znakomicie spisali się podczas niedawnych Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy Osób Niepełnosprawnych w Berlinie. Dla nas najważniejsze jest jednak to, że udział w nich wziął również nasz pracownik – Przemysław Kowalski!

 

Przemysław – pomimo przeciwności losu – zmagania w rzucie dyskiem zakończył na świetnym, 7. miejscu! Należy wszakże zaznaczyć, iż nie była to konkurencja, w której czuł się najmocniejszy. Otóż dwa dni przed startem Mistrzostw, Przemysława wezwano na kolejne badania, po których zmieniono mu grupę z 54 na 55. Niestety dla samego zawodnika, wiązało się to również z niemożnością wystartowania w swojej grupie i swojej konkurencji, do której przygotowywał się cały rok – w pchnięciu kulą. W zamian zaproponowano mu natomiast rzut dyskiem. Przemysław zgodził się, a następnie pobił swój życiowy rekord, uzyskując wynik 21,74 m!

 

Obecnie Przemysław Kowalski zaczyna przygotowania do Mistrzostw Świata, które odbędą się w październiku 2019 roku w stolicu Kataru – Dosze.

 

Pogratulujmy Przemysławowi wyniku i życzmy powodzenia w następnych zawodach!

Do góry