Zadzwoń
|
Ruszyła akcja „Klikaj bezpiecznie” wrzesień 29, 2017

Chcąc promować bezpieczeństwo w sieci, firma G Data we współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę i Fundacją Familijny Poznań, zdecydowała się rozpocząć ogólnopolską akcję „Klikaj bezpiecznie”.

Nadal wielu użytkowników zarówno komputerów, jak i urządzeń mobilnych, nie zdaje sobie sprawy z tego, że w czeluściach Internetu czyhać na nich mogą różnorakie zagrożenia. W ramach akcji organizatorzy udostępnią materiały traktujące o zasadach zachowania bezpieczeństwa, a także o tym, w jaki sposób uchronić siebie i innych przed cyberprzemocą. Specjaliści dostarczą rodzicom porady, dzięki którym ci będą mogli nauczyć swoje pociechy jak odpowiedzialnie surfować po Internecie.

Najwięcej informacji dot. akcji znaleźć można na funkcjonującym od jakiegoś czasu blogu www.klikajbezpiecznie.pl – poruszane są tam m.in. tematy dotyczące netykiety, nawyków zwiększających nasze bezpieczeństwo, czy też popularnych, a zarazem niebezpiecznych gier internetowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że istnieje spora rzesza ludzi, która zwyczajnie nie wie, jak chronić swój komputer i dane na nim zawarte.

Wszystkie materiały związane z akcją udostępniane w social media promowane będą hashtagiem #klikajbezpiecznie.

Do góry