Zadzwoń
|
„Seryjny” złodziej kół grasuje w Rokietnicy październik 5, 2017

W Rokietnicy nastał ostatnio gorący okres, nawet pomimo tego, że pogoda nie rozpieszcza – wszystko dlatego, iż na terenie miasta doszło do kradzieży kół z aut zaparkowanych przy posesjach. Mieszkańcy twierdzą, że to nowa „plaga” i coraz bardziej obawiają się o swoje pojazdy.

Fanpage „Rokietnica wokół nas” w drugiej połowie września opisał kilka przypadków kradzieży kół z samochodów zaparkowanych przy domach. Pierwszą ofiarą „seryjnego” złodzieja został mieszkaniec rejonu ulicy Szafirkowej. Jeden z komentujących napisał, że łupem padły koła samochodu, natomiast sam pojazd postawiono na cegłach. Na uwagę zasługuje fakt, iż złodzieja nie interesowały nawet śruby, które zwyczajnie pozostawił na miejscu przestępstwa.

Do kolejnego zdarzenia doszło na ulicy Przyjemnej. Sąsiedzi przekonują, że złodziej przed przestępkiem najprawdopodobniej nakarmił psy właściciela posesji specyfikiem, który sprawił, że zwierzaki wymiotowały i nie były w stanie normalnie funkcjonować.

Kradzieży nie ustrzegł się także mieszkaniec ulicy Lipowej – tam również auto bez kół pozostawiono na cegłach. Rokietniczanie nie ukrywają, że obawiają się kolejnych strat. Wszystkim bardzo zależy, by jak najszybciej złapać złodzieja. Jeśli więc posiadasz jakiekolwiek informacje nt. powyższych przestępstw, prosimy o kontakt z Policjantami z Tarnowa Podgórnego pod numerem 61 841-48-60.

Do góry