Zaloguj się do panelu EcoFleet

HOME_HOME_01

Hunters® Szczecin Mamy oko na wszystko

Stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług

Szczecin został wybrany przez nas nieprzypadkowo. Jako jedno z miast o rosnącym potencjale posiada dużą dynamikę rozwoju. Dzięki temu nasze usługi ochrony osób i mienia, konwojowania oraz logistyki mają duże wzięcie. Również takie usługi jak nasze instalacje alarmowe czy usługi sprzątania znajdują nabywców.
Stacjonarna ochrona osób i mienia w Szczecinie realizowana jest przez HUNTERS m.in. w hipermarketach oraz parkach naukowo-technologicznych, co daje nam możliwość sprawdzenia się jako uniwersalny dostawca komplementarnych usług związanych z bezpieczeństwem firmy. Każdy z obiektów objętych ochroną lub monitoringiem jest wcześniej analizowany pod kątem możliwych zagrożeń.
HUNTERS wyróżnia się na zachodniopomorskim rynku statusem SUFO – Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych. Oznacza to uprawnienia do używania środków przymusu bezpośredniego. Nasze grupy interwencyjne docierają w dowolne miejsce objęte ochroną w ciągu 15 minut. Działamy w ścisłej współpracy z policją, strażą pożarną i pogotowiem ratunkowym, które są alarmowane w przypadku sytuacji zagrożenia.
Ochrona osób i mienia oraz wszelkie pozostałe usługi kierowane są do firm, ale także klientów indywidualnych. Świadczymy profesjonalne usługi w oparciu o nowoczesny sprzęt i technologie. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, aby dostosować się do oczekiwań naszych klientów.
Dowiedz się więcej na temat usług HUNTERS!

Kontakt
ul. 26-go kwietnia 81
71-126 Szczecin

tel. (+48) 91 486 32 83