Zaloguj się do panelu EcoFleet

Agencja ochrony – Hunters Szczecin

o_nas

Celem działalności HUNTERS jest kompleksowe realizowanie zleconych nam usług, a także budowanie dobrych relacji z naszymi klientami. W zakresie naszych usług znajduje się przede wszystkim ochrona mienia. Zajmujemy się także ochroną osobistą osób, zabezpieczaniem imprez, prowadzeniem monitoringu, a także konwojowaniem. Posiadamy także wysokie kompetencje w zakresie technologicznych systemów zabezpieczeń oraz nowoczesnych instalacjach alarmowych.

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów i pracujemy zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami, korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Doskonałe systemy łączności pozwalają na dyskretny i szybki kontakt podczas wykonywania zleceń. Tym samym ochrona mienia i osób jest jeszcze bardziej skuteczna. W naszej pracy wykorzystujemy systemy Active Track i oprogramowanie EPOK. Urządzenie Active Track pełni funkcję lokalizatora personalnego i daje możliwość efektywnego, łatwego monitorowania ruchu osób, pojazdów w czasie rzeczywistym oraz bezzwłoczne informowanie o zagrożeniach. Oprogramowanie EPOK składa się natomiast z kilku modułów pomagających np. w zarządzaniu parkingiem (usprawnia otwieranie szlabanu i wydawanie biletów), wydawaniu kart magnetycznych i kluczy uprawnionym osobom po ich wcześniejszej weryfikacji.

Ochrona w profesjonalnych rękach

Wszyscy pracownicy firmy ochroniarskiej HUNTERS posiadają przygotowanie fizyczne i psychologiczne niezbędne w pracy zarówno w różnorodnych obiektach, jak i w terenie. Ich dodatkowym atutem jest nienaganna kultura osobista. Podczas wykonywania obowiązków pracownicy ochrony prowadzą działania prewencyjne, mające na celu zapobieganie kradzieżom, włamaniom, dewastacjom mienia oraz innym działaniom szkodzącym naszym klientom.

Każde zlecenie ochrony fizycznej osób i mienia traktujemy indywidualnie. Analizy poprzedzające rozpoczęcie działań wraz z doskonałą pracą w terenie pozwalają nam zagwarantować bardzo wysoką jakość świadczonych usług ochroniarskich. Nieustanne doszkalanie pracowników oraz korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych stawia HUNTERS w czołówce najlepszych firm w Polsce. Wybierając naszą firmę ochroniarską, mają Państwo pewność, że powierzacie bezpieczeństwo swoje bądź swojego mienia w ręce zaangażowanych w pracę profesjonalistów.

Już dziś przekonajcie się Państwo, że ochrona w wykonaniu HUNTERS jest niezawodna.