Zaloguj się do panelu EcoFleet

Firma sprzątająca – Hunters Szczecin

o_nas

Nasza firma sprzątająca to doskonały wybór, aby utrzymać czystość w Państwa obiektach w Szczecinie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Oferujemy sprzątanie biur, a także różnego typu usługi sprzątające w budynkach mieszkalnych, apartamentach, magazynach, lokalach użytkowych, a także w wielu miejscach, gdzie pojawiają się zanieczyszczenia. Specjalizujemy się również w utrzymaniu czystości na terenach zewnętrznych.

Usługi sprzątające wykonywane przez profesjonalistów

Nasza firma sprzątająca wyróżnia się wykwalifikowaną i poddawaną wnikliwej rekrutacji kadrą o nienagannej kulturze osobistej, posiadającą doświadczenie poparte referencjami. W swojej pracy osoby sprzątające korzystają z profesjonalnych, ekologicznych środków czyszczących, posiadających niezbędne atesty PZH. Jednolite stroje pracowników HUNTERS pozwalają na łatwą identyfikację naszego personelu na danym obiekcie.

W celu zwiększenia efektywności realizowanych przez nas usług stosujemy nowoczesne maszyny czyszczące, które umożliwiają jeszcze dokładniejsze sprzątanie każdej powierzchni. Dzięki rzetelnemu zespołowi sprzątającemu, nasza praca jest wydajna i skuteczna. Przed przystąpieniem do sprzątania i prac porządkowych pracownicy zapoznają się ze specyfikacją obiektów, przechodzą szkolenia BHP i zapoznają się z obowiązującymi procedurami.

Aby sprostać Państwa wymaganiom, oczekiwaniom i świadczyć usługi sprzątające, myjące, porządkowe na najwyższym poziomie, HUNTERS ciągle doszkala pracowników, wdraża nowe procedury działania zespołów sprzątających oraz uzupełnia wyposażenie w nowe maszyny sprzątające. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w skład naszego zespołu wchodzą również wykwalifikowani konsultanci, których zadaniem jest kontakt ze zleceniodawcą oraz dobieranie usług sprzątających odpowiednich dla danego obiektu bądź terenu.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy sprzątającej HUNTERS w Szczecinie. Zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów dotyczących zlecenia. Na podstawie zgromadzonych informacji określimy, jak będą kształtować się koszty utrzymania czystości w Państwa domu, biurze, firmie lub też terenach zewnętrznych.