Zaloguj się do panelu EcoFleet

Instalacje i systemy alarmowe – Hunters Szczecin

Oferujemy zaprojektowanie i montaż systemów alarmowych (także wyposażonych w kamery przemysłowe) dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, instytucji na terenie Szczecina i okolic. HUNTERS specjalizuje się zarówno w zabezpieczaniu dużych obiektów, np. hal produkcyjnych, zakładów przemysłowych, obiektów usługowych itd. jak i domów jednorodzinnych, mieszkań czy niewielkich wspólnot mieszkaniowych.

Instalacje alarmowe są najlepszym sposobem ochrony nieruchomości przed włamaniem i kradzieżą. Zarejestrowanie ruchu na terenie objętym ochroną wywołuje uruchomienie sygnału dźwiękowego, który często wystarcza, by odstraszyć złodziei. Systemy zabezpieczeń powiadamiają również o uruchomieniu alarmu właścicieli/zarządców obiektu, grupę interwencyjną HUNTERS lub odpowiednie służby (Policja, Straż Pożarna). Nowoczesne systemy sygnalizacji włamania i napadu reagują nie tylko na tego typu zdarzenia, ale również ostrzegają o wybuchu pożaru lub zalaniu budynku. Rekomendujemy i instalujemy naszym Klientom najbardziej zaawansowane technologicznie alarmy. Korzystamy z urządzeń następujących marek: Aritech, Paradox, Siemens, Risco, Satel, Jablotron, DSC, EBS.
Nasz systematyczny serwis gwarantuje ich bezproblemowe działanie oraz niezawodność. Dlatego masz pewność, że w razie włamania Twoje nieruchomości są pod dobrą opieką.

Dodatkowym sposobem ochrony jest zamontowanie kamer przemysłowych. Proponujemy w tym zakresie dwa rozwiązania: system kamer telewizji przemysłowej w wersji analogowej lub cyfrowej. Wszystkie nasze urządzenia są proste w obsłudze, a dostęp do ich konfiguracji możliwy jest także zdalnie. Zarówno sieć kamer, jak i instalacje alarmowe montowane są w oparciu o indywidualnie przygotowany projekt uwzględniający specyfikę budynku.
HUNTERS zamontował systemy zabezpieczeń już w wielu obiektach w Szczecinie i okolicach. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! Zdecyduj się na najwyższą jakość usług!