Zaloguj się do panelu EcoFleet

Monitoring – Hunters Szczecin

o_nas

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu monitoringu obiektów, a także nadzoru i kontroli budynków i terenów. Naszym głównym priorytetem jest bezpieczeństwo klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, zatrudniamy najlepszych pracowników oraz posługujemy się najwyższej jakości sprzętem.

Nasz monitoring to połączenie profesjonalnych, niezawodnych systemów alarmowych z działalnością wysoce wyszkolonych i wyspecjalizowanych grup interwencyjnych. Ten rodzaj zabezpieczenia jest obecnie najbardziej kompleksowym i najskuteczniejszym sposobem zapewniania bezpieczeństwa Państwa mieniu.

W skład systemu monitoringu obiektów wchodzą nowoczesne urządzenia alarmowe, które na bieżąco przekazują napływające informacje do Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego HUNTERS. Cały system monitoringu obiektów sprawuje nadzór nad nimi przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W razie jakiegokolwiek alarmu, natychmiast wzywane są grupy interwencyjne. Ich czas przybycia to maksymalnie 15 minut. Głównym zadaniem grupy interwencyjnej po dotarciu na dany obiekt jest jego zabezpieczenie oraz sprawdzenie w celu zneutralizowania zagrożenia. Występujące zagrożenia mogą mieć różny charakter, mogą to być: napad, kradzież, włamanie, sabotaż, a także pożar czy konieczność udzielenia pomocy medycznej. Dlatego też na terenie obiektu także zawsze znajduje się osoba dyżurująca, pozostająca w łączności zarówno z centralą, jak i z jednostkami Policji, Pogotowia Ratunkowego i Straży Pożarnej. Warte podkreślenia jest to, że posiadamy status SUFO – Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych.

Dla wielu klientów ważnym aspektem wyróżniającym monitoring jest opcja przechowywania nagrań, historii tego, co działo się w obiekcie i na jego terenie. Tego typu materiały często okazują się pomocne, np. przy rozwiązywaniu spraw dotyczących działań realizowanych przez pracowników. Warto również dodać, że monitoring pozwala na śledzenie sytuacji w obiekcie pod kątem zasilania, temperatury, obciążeń sieci.

Oferowany przez HUNTERS monitoring domu lub innego obiektu stanowi integralną i niezbędną część skutecznego systemu alarmowego. Pozwala on na natychmiastowe przesyłanie danych o zdarzeniach występujących na danym terenie bądź w budynku i pozwala na szybką reakcję w celu usunięcia zagrożenia. Monitoring to najskuteczniejszy, a zarazem najtańszy sposób zapewniania ochrony Państwa mienia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i powierzenia bezpieczeństwa – swojego, rodziny i współpracowników w ręce profesjonalistów. Warto zaufać HUNTERS, jak zrobiło to tysiące klientów.