Zaloguj się do panelu EcoFleet

Ochrona fizyczna i ochrona osób – Hunters Szczecin

Organizacja HUNTERS realizuje ochronę fizyczną obiektów handlowych, instytucji, zakładów produkcyjnych zlokalizowanych m.in. w Szczecinie. Nasi pracownicy skutecznie zabezpieczają mienie klientów przed kradzieżą lub włamaniem.

Osoby oddelegowane do ochrony fizycznej posiadają kierunkowe przeszkolenie oraz kwalifikacje zawodowe. Charakteryzują się wysokim poziomem kultury osobistej. Ich jednakowy, schludny ubiór dopełnia profesjonalnego wizerunku. Pracownicy ochrony mają do dyspozycji środki łączności (nowoczesny system Active Track, usprawniający ich komunikację). Urządzenie Active Track to połączenie telefonu komórkowego i prywatnego odbiornika GPS pozwalające na monitorowanie w czasie rzeczywistym ruchu pieszych i pojazdów na terenie obiektu. Co równie ważne, Active Track w sytuacjach zagrożenia daje możliwość niezwłocznego powiadomienia odpowiednich jednostek.

W zakres obowiązków pracowników ochrony fizycznej może wliczać się:

• kontrola pojazdów i osób chcących dostać się na teren obiektu;
• monitorowanie czasu pracy zatrudnionych w obiekcie;
• systematyczny obchód strzeżonego terenu;
• interwencja w sytuacjach niebezpiecznych lub próbach popełnienia przestępstwa;
• interwencja w przypadku zakłócania normalnego funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji;
• dozór nad obrazem rejestrowanym przez kamery przemysłowe oraz obsługa systemów alarmowych.

Ochrona fizyczna obiektów zawsze opiera się na indywidualnie przygotowanej ocenie zagrożeń. Bierzemy pod uwagę zarówno szkody wywołane z premedytacją przez człowieka oraz wszelkiego rodzaju wypadki i nieszczęśliwe zdarzenia. Ochrona osób na strzeżonym terenie oznacza czuwanie zarówno nad pracownikami obiektu, jak również interesantami, gośćmi i klientami.

Tym, co wyróżnia naszą obsługę od innych, realizowanych przez podobne firmy działające w branży ochroniarskiej, jest wdrożenie oprogramowania EPOK. Dzięki niemu m.in. gromadzenie danych o osobach i pojazdach odwiedzających strzeżony obiekt może być realizowane sprawnie, nie utrudniając normalnego funkcjonowania firmy/urzędu. Oprogramowanie EPOK to jeszcze kilka zróżnicowanych modułów do wyboru, m.in. „Parking” ułatwiający obsługę parkingu i szlabanów oraz wydruk biletów parkingowych; „Klucze” – możliwość lokalizacji, gdzie znajduje się osoba posiadająca konkretny klucz.

Ochrona fizyczna i ochrona osób HUNTERS to usługi na najwyższym poziomie! Zadbaj o bezpieczeństwo na terenie swojego obiektu – podejmij współpracę z HUNTERS!