Zaloguj się do panelu EcoFleet

Spedycja – Hunters Szczecin

o_nas

Biuro Regionalne HUNTERS znajdujące się w Szczecinie świadczy usługi spedycyjne krajowe oraz na terenie Unii Europejskiej – transport międzynarodowy towarów. Naszą specjalizacją jest przewóz ładunków kubaturowych, ale podejmujemy się także innych zleceń, w zależności od potrzeb naszych klientów. Zapewniamy naszym klientom przewóz, dowóz, załadunek, wyładunek i przeładunek towarów.

Dysponujemy zróżnicowanym taborem pojazdów – nowoczesnymi samochodami ciężarowymi (Scania, Mercedes, MAN), które pozwalają nam świadczyć usługi transportowe w szerokim wachlarzu zróżnicowanych opcji. Jesteśmy przygotowani do transportu towarów o masie od 15 do 24 ton. Wszystkie pojazdy są na bieżąco serwisowane i sprawdzane pod kątem stanu technicznego, aby zapewnić bezpieczeństwo przewożonym towarom, nawet tym najdelikatniejszym. Nad sprawnym zarządzaniem flotą, koordynowaniem transportu oraz obsługą zleceń czuwa zespół wykwalifikowanych spedytorów z dużym doświadczeniem zawodowym. Tym samym możemy zagwarantować usługi logistyczne na najwyższym poziomie. Korzystanie z usług transportowych HUNTERS to zawsze i bez wyjątku gwarancja bezpieczeństwa. Każdy z transportów jest ubezpieczony, ale możliwe jest także wykupienie dodatkowego ubezpieczenia. Poszczególne zlecenia realizujemy, dobierając odpowiedni transport w zależności od potrzeb przedstawionych nam przez klienta.

Naszym celem jest świadczenie usług transportowych na najwyższym poziomie. Spedycja jest wykonywana przez HUNTERS z najwyższą starannością już od momentu podpisania umowy, przyjęcia danego zlecenia i nadania towaru, aby zapewnić terminowość dostaw oraz bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Długoletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym, usługi logistyczne na jak najwyższym poziomie oraz nowoczesny i ekologiczny tabor, sprawiają, iż jesteśmy organizacją, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących umowy i zaufania firmie, na której usługi transportowe zdecydowało się wiele małych oraz dużych klientów.