Zadzwoń
|
Wągrowiec pod skrzydłami Hunters sierpień 2, 2016

Trudno sobie wyobrazić Wągrowiec bez naszej tam obecności. Działalność Hunters w tym regionie często wybiega poza standardowe usługi.

Jednym z filarów naszego sukcesu na wągrowieckim rynku jest współpraca z wartościowymi partnerami. Takim na pewno jest firma Adsum, z którą połączyliśmy siły po 10-letniej współpracy. Cieszy nas to, że dostaliśmy kredyt zaufania od mieszkańców Wągrowca. Pracujemy ciężko na to, by wywierać realny wpływ na podnoszenie w tym regionie bezpieczeństwa, a robimy to poprzez nasze grupy interwencyjne, USI oraz pracowników ochrony na strategicznych obiektach.

Nasza Grupa Interwencyjna w Wągrowcu obsługuje ponad 500 obiektów, w tym m.in. Urząd Miasta, Urząd Pracy, Starostwo Powiatowe, PGNiG, Dworzec Kolejowy, Aquapark czy Hotel Pietrak. Ponadto, Operator Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego obserwuje obraz z kilkunastu obiektów i obsługuje Grupy Interwencyjne z Wągrowca, Chodzieży, Warty, Sieradza i Łęczycy.

Ochrona fizyczna na terenie tego niezwykle urodziwego miasta obejmuje wiele obiektów. Są to chociażby Ośrodek Sportu i Rekreacji, FHF Technika, Cukiernia Kilian, Sklep oraz zakłady produkcyjne „Martyna”, TB Hydro i Zakład Ślusarski Faustmann. Warto również wspomnieć o tym, że często zabezpieczamy imprezy masowe i zwykłe współpracując z takimi markami i podmiotami jak Nielba Wągrowiec, Miasto i Gmina Wągrowiec, Starostwo Powiatowe w Wągrowcu, Gmina Chodzież czy Gmina Gołańcz. Nasi pracownicy nierzadko angażują się także w inne ciekawe projekty – przede wszystkim społeczne; zorganizowali chociażby pokaz dotyczący bezpieczeństwa dla najmłodszych i w ramach tej akcji odwiedzili wągrowieckie przedszkola. Poruszyli temat bezpieczeństwa podczas wakacji, bezpieczeństwa na drogach, nad wodą i w lesie, a ponadto opowiedzieli dzieciom, jak prawidłowo postępować w trakcie kontaktu z nieznajomymi. Dodatkowo, nasi pracownicy wspierają grupę DOJO trenującą sztuki walki, a poza tym często organizują też zbiórki krwi dla miejscowego szpitala.

Misją Hunters jest uzyskanie maksymalnego zadowolenia i kompleksowego spełnienia wymagań klientów. Liczba partnerów w tym regionie mówi sama za siebie. Dziękujemy za zaufanie!

Do góry