Zaloguj się do panelu EcoFleet

HOME_HOME_01

Hunters® Warszawa Mamy oko na wszystko

Stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług

Jednym z najbardziej rozwijających się miast w Polsce jest Warszawa. Ekspansja na ten rynek stanowiła jeden z celów strategii długofalowej naszej organizacji. Dzięki temu mogliśmy zdobywać coraz poważniejsze kontrakty firm i instytucji.
Intensywne działania na tym rynku sprawiły, że nasze usługi ochrony osób i mienia, monitoringu oraz sprzątania są coraz częściej wybierane oraz rekomendowane. Dbamy o jakość naszych usług, nie ustępując miejsca pozostałym firmom. Efekty naszej pracy można znaleźć nie tylko w samej stolicy, ale również na jej obrzeżach. Coraz częściej można spotkać nasze grupy interwencyjne oraz grupy konwojowe na ulicach Warszawy. Coraz więcej biur posiada nasze profesjonalne instalacje alarmowe. Dbamy o to, by każdy klient był zadowolony z jakości naszych usług.
W stolicy największym zainteresowaniem spośród naszych usług cieszy się ochrona osób i mienia. Realizujemy ją na najwyższym poziomie, korzystając z najnowocześniejszych zdobyczy techniki oraz wieloletniego doświadczenia. Ochrona stacjonarna wspierana jest często systemem kamer przemysłowych oraz zaawansowanymi alarmami. HUNTERS może pochwalić się posiadaniem statusu SUFO – Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych. Daje nam to uprawnienia do używania środków przymusu bezpośredniego. Dzięki temu klienci HUNTERS mają zapewnione maksymalne bezpieczeństwo.
Klientom w Warszawie możemy zaoferować również inne nowoczesne usługi, jak np. monitoring GPS pojazdów, wybierany najczęściej przez właścicieli firm posiadających floty samochodów osobowych lub ciężarowych.
Sprawdź pełną ofertę HUNTERS i przekonaj się o najwyższej jakości naszych usług!

Kontakt

Al. Jerozolimskie 151
02-326 Warszawa

tel. (+48) 22 60 80 740
fax. (+48) 22 60 80 750