Zaloguj się do panelu EcoFleet

Agencja ochrony – Hunters Warszawa

o_nas

Od wielu już lat specjalizujemy się w usługach ochrony mienia zarówno w zróżnicowanych obiektach, jak i na terenach zewnętrznych. Realizujemy ponadto takie zlecenia, jak: monitoring, konwojowanie dóbr, a także ochrona fizyczna osób. Z naszych usług ochroniarskich możecie Państwo skorzystać w Warszawie oraz na terenie całego regionu mazowieckiego.

Ochrona zagwarantowana przez profesjonalistów

HUNTERS to wyłącznie wykwalifikowani pracownicy o wysokim poziomie kultury osobistej, posiadający doskonałe przygotowanie fizyczne i psychologiczne do pełnienia powierzonych im zadań – tych wykonywanych nawet w najtrudniejszych warunkach i stresujących sytuacjach. Gwarantujemy wiarygodność naszych pracowników oraz niezbędną dyskrecję i uczciwość. Głównym zadaniem firmy ochroniarskiej jest prowadzenie działań prewencyjnych, które mają na celu zapobieganie kradzieżom, dewastacjom, włamaniom oraz innym przestępstwom. Pracownicy ochrony mają na celu minimalizowanie i eliminowanie ryzyka wystąpienia wszelkich zagrożeń dla Państwa i Państwa mienia. Pracownicy HUNTERS wyposażeni są w nowoczesne systemy łączności (oprogramowanie EPOK i system Active Track), które umożliwiają doskonały i niezawodny w sytuacji zagrożenia kontakt. Urządzenie Active Track to połączenie możliwości, jakie daje telefon komórkowy i osobisty odbiornik GPS. Z kolei oprogramowanie EPOK tworzy kilka zróżnicowanych pod względem działania modułów, m.in. usprawniających nadzór nad wejściami i wyjściami osób z obiektu lub wjazdami i wyjazdami pojazdów z obiektu. Inne moduły są przystosowane do sprawnego zarządzania parkingiem lub też kontroli nad wydawaniem kluczy uprawnionym osobom.

Wszyscy pracownicy posiadają także jednolite umundurowanie. Wyposażeni są również w niezbędne i dozwolone przepisami środki ochrony osobistej.
Każde powierzone nam zadanie traktujemy indywidualnie. Ofertę ochrony fizycznej osób i mienia dopasowujemy do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta. Duże zaangażowanie sprawia, że świadczymy usługi ochroniarskie na najwyższym i niezawodnym poziomie. Dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników oraz wdrażanie nowych systemów zwiększających efektywność naszych działań, aby zapewnić naszym klientom maksimum spokoju oraz ochronę, jakiej oczekują. Ochrona z HUNTERS to gwarancja bezpieczeństwa i pewność, że współpracujecie Państwo z profesjonalistami.

Zapraszamy do kontaktu i wybrania usług firmy ochroniarskiej, której zaufały tysiące klientów.