Zaloguj się do panelu EcoFleet

Firma sprzątająca – Hunters Warszawa

o_nas

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego utrzymania czystości zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucji (m.in. sprzątanie biur). Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań i domów, powierzchni biurowych, sklepów wielkopowierzchniowych, magazynów, hal produkcyjnych (np. usługi myjące) oraz terenów zewnętrznych.

Usługi sprzątające, jakich Państwo oczekują

Naszą misją jest świadczenie usług porządkowych na najwyższym poziomie. Najistotniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów oraz budowanie długofalowych relacji. Aby osiągnąć postawione cele, stale udoskonalamy metody pracy naszych zespołów sprzątających, wprowadzamy nowoczesne technologie i stosujemy najlepsze środki czystości – w pełni skuteczne i ekologiczne preparaty posiadające atesty i certyfikaty PZH.

Sprzątanie w najwyższym standardzie

Wysoki standard usług sprzątających HUNTERS zawdzięcza dobrze skoordynowanym działaniom i wysoce wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, których proces rekrutacji jest bardzo dokładny i wnikliwy. Dzięki temu nasze ekipy składają się z doświadczonych, kulturalnych i dobrze wyszkolonych pracowników o wysokich referencjach i będących zaangażowanych w swoją pracę.

Pracownicy odpowiadają za utrzymanie ciągłej czystości na danym obiekcie bądź na terenie zewnętrznym. Osoby sprzątające wyposażone są w jednolite, schludne ubrania robocze, które pozwalają na łatwą ich identyfikację w razie potrzeby. Pracownicy świadczący usługi sprzątające zostają przeszkoleni z zakresu przestrzegania zasad BHP.

Za bezproblemowy kontakt i doskonałe relacje z klientami odpowiadają wykwalifikowani pracownicy oraz koordynatorzy prac. To oni są odpowiedzialni za ustalanie szczegółów zlecenia, dopasowanie oferty sprzątania do wymagań Państwa obiektu lub terenu. HUNTERS to gwarancja usług sprzątających na najwyższym poziomie oraz zadowolenia wśród Klientów indywidualnych oraz firm!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych utrzymaniem czystości w domu lub firmie.