Zaloguj się do panelu EcoFleet

Konwoje – Hunters Warszawa

Najlepszym sposobem na bezpieczny transport gotówki jest skorzystanie z konwoju HUNTERS. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewożenia wartościowych ładunków. Przez kilkanaście lat działania na rynku obsłużyliśmy już tysiące podmiotów handlowych i usługowych. Nawiązujemy stałą współpracę oraz realizujemy pojedyncze zlecenia na terenie Warszawy i całej Polski.

Konwoje HUNTERS są zabezpieczane przez grupę specjalnie przeszkolonych konwojentów. Najczęściej zatrudniamy do tego zadania byłych pracowników policji, wojska lub innych służb mundurowych, którzy kwalifikują się odpowiednimi predyspozycjami psychologicznymi. Nie bez znaczenia jest także ich wysoka kultura osobista. Konwojenci posiadają ponadprzeciętne umiejętności kierowania pojazdami. Uzbrojeni są w broń palną długą i krótką oraz kamizelki kuloodporne. Bezpieczeństwo przewozu gwarantują także specjalnie przystosowane do tego celu samochody. Centrala HUNTERS na bieżąco monitoruje konwój, dzięki zamontowanym w pojeździe oraz w ekwipunku konwojentów odbiornikom GPS. Konwojenci wyposażeni są również w środki łączności, za których pomocą mogą komunikować się z centralą oraz funkcjonariuszami policji.

Konwoje HUNTERS to m.in.:

• przewóz gotówki ze wskazanego punktu (sklepu, stacji benzynowej itp.) do banku;
• przewóz kasjera wraz z gotówką do banku;
• transport wartościowych przedmiotów;
• przewóz przedmiotów trudnych/niebezpiecznych w transporcie.

Powierzając nam swoje wartości pieniężne lub inne przedmioty, możesz być w pełni spokojny o ich dotarcie do celu. Posiadamy stosowne ubezpieczenie, będące dodatkową gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz bezpieczeństwa konwoju.

Działamy na zasadzie stałej współpracy oraz realizujemy pojedyncze zlecenia. Do każdego zadania rzetelnie się przygotowujemy. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy HUNTERS!