Zaloguj się do panelu EcoFleet

HOME_HOME_01

Hunters® Wrocław Mamy oko na wszystko

Stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług

Ważnym punktem na mapie jest Wrocław. Jako prężnie rozwijające się miasto ma do zaoferowania duży potencjał w postaci firm i instytucji. To właśnie atrakcyjność tego rejonu sprawiła, że Wrocław stał się jednym z miast, w którym mogliśmy rozwijać nasze usługi ochrony osób i mienia, monitoringu, konwojowania czy sprzątania.
Z naszych usług korzysta coraz więcej firm, dlatego też dbamy o to, by jakość naszych usług ciągle wzrastała. Zaufanie naszych klientów daje nam motywację, by dalej rozwijać pozostałe nasze usługi takie jak konwojowanie i inkaso, doradztwo personalne, transport osób czy spedycję.
Szeroka gama usług HUNTERS to odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane nam przez Klientów. Jako jedni z niewielu firm na rynku możemy zaoferować tak kompleksową ofertę. W naszej pracy wspomagamy się najnowocześniejszymi osiągnięciami technologicznymi oraz wypracowanym przez lata know-how. Pierwszym z obszarów, w których się rozwijaliśmy, była ochrona osób i mienia. Także we Wrocławiu wielu klientów, takich jak obiekty biurowe, sieci handlowe czy zakłady produkcyjne, wybiera ochronę fizyczną oferowaną przez HUNTERS. Zakres naszych usług jest zawsze ustalany indywidualnie i dopasowany do oczekiwań przedstawianych przez klienta.
HUNTERS we Wrocławiu to również bogata gama usług dla klientów indywidualnych. Monitoring domu, montaż systemów alarmowych czy sprzątanie realizujemy na równie wysokim poziomie.
Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

ul. Szczecińska 11a
54-517 Wrocław

tel. (+48) 71 31 12 550
fax. (+48) 71 32 76 552