Zaloguj się do panelu EcoFleet

Agencja ochrony – Hunters Wrocław

o_nas

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu ochrony fizycznej osób i mienia. Realizujemy zlecenia związane z kompleksową ochroną terenów zewnętrznych i różnych obiektów. Nasza firma ochroniarska podejmuje się także konwojowania Państwa dóbr oraz monitoringu wewnątrz i na zewnątrz budynków. HUNTERS świadczy usługi na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Naszym niewątpliwym atutem jest zespół profesjonalnych, kulturalnych, dobrze wyszkolonych pracowników ochrony. Gwarantujemy najlepsze przygotowanie naszych pracowników do różnego typu prac związanych z ochroną. Doskonałe wyszkolenie fizyczne i psychologiczne pozwala na efektywne realizowanie powierzonych im zadań. Wszyscy nasi pracownicy to osoby doświadczone, wiarygodne i dyskretne, których proces rekrutacyjny jest przeprowadzany z należytą starannością.

Niezawodna ochrona

Pracownicy podczas pełnienia służby są wyposażeni w środki ochrony osobistej i najwyższej jakości system łączności (system Active Track oraz oprogramowanie EPOK). Pierwszy z wymienionych pozwala na dyskretną oraz niezawodną komunikację w sytuacji zagrożenia. Active Track to kompilacja funkcjonalności osobistego odbiornika GPS i telefonu komórkowego. Z kolei oprogramowanie EPOK to kilka zróżnicowanych modułów m.in. usprawniających nadzór nad ruchem osób i pojazdów na danym terenie.

HUNTERS wyposaża swoich pracowników w jednolite umundurowanie.

Pracownicy HUNTERS mają na celu zminimalizować ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń na powierzonym pod opiekę terenie. Profesjonalne usługi ochroniarskie skutecznie zapobiegają występowaniu kradzieży mienia, włamaniom, dewastacjom oraz innym przestępstwom. W celu ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług ochroniarskich, prowadzimy szkolenia pracowników oraz wdrażamy najnowocześniejsze technologie pomagające im w pracy i zapewniające niezawodną ochronę fizyczną osób i mienia.

Dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów, wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie. Gwarancję wysokiego standardu usług HUNTERS we Wrocławiu zapewnia analiza zleceń oraz dostosowanie działań do ich charakteru. Korzystając z naszych usług ochroniarskich, mają Państwo pewność rzetelnie wykonanej pracy przez zespół profesjonalistów.