Zaloguj się do panelu EcoFleet

Firma sprzątająca – Hunters Wrocław

o_nas

Firma sprzątająca, będąca częścią organizacji HUNTERS na terenie województwa dolnośląskiego, oferuje kompleksowe usługi mające na celu utrzymanie czystości w Państwa obiektach. Nasze usługi sprzątające, myjące i porządkowe świadczymy dla osób indywidualnych, firm, a także instytucji. Nasi pracownicy zadbają o czystość w biurach, małych i dużych sklepach, magazynach, halach produkcyjnych etc. Zajmujemy się ponadto sprzątaniem terenów zewnętrznych.

Sprzątanie szybkie, dokładne i profesjonalne

Dbamy o zadowolenie naszych klientów oraz budowanie długofalowych relacji. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez firmę sprzątającą HUNTERS we Wrocławiu – usługi były najwyższej jakości. Szkolenia pracowników oraz wprowadzenie nowego sprzętu pozwala na zwiększanie efektywności prac – sprzątanie biur, domów, itd. na jak najwyższym poziomie. Za kontakt ze zleceniodawcą odpowiadają nasi konsultanci. Pomagają oni dobrać zestaw usług sprzątających najlepiej pasujących do specyfikacji danych obiektów, potrzeb i oczekiwań klientów.

HUNTERS zatrudnia kulturalny, wysoce wykwalifikowany i doświadczony personel dbający o utrzymanie czystości w miejscu zlecenia. Przed rozpoczęciem sprzątania, pracownicy zapoznawani są ze specyfikacją obiektu. Indywidualne podejście do każdego budynku pozwala na zwiększenie efektywności. Jednolite stroje personelu sprzątającego pozwalają na łatwą identyfikację osób dbających o utrzymanie czystości na Państwa obiekcie.

Wszyscy pracownicy HUNTERS przechodzą specjalistyczne szkolenia dotyczące utrzymania czystości w różnego typu obiektach, szkolenia z obsługi maszyn czyszczących oraz niezbędne szkolenia BHP. W swojej pracy osoby sprzątające używają nowoczesnych, profesjonalnych maszyn oraz niezawodnych, ekologicznych detergentów posiadających atesty PZH. Wszystko to składa się na najwyższy poziom świadczonych usług.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami tych wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że usługi sprzątające w ich biurze, domu itp. będą realizowane bez zarzutu, a efekty prac utrzymywać się przez długi czas.