Zaloguj się do panelu EcoFleet

Instalacje i systemy alarmowe – Hunters Wrocław

Wielofunkcyjne instalacje alarmowe (systemy zabezpieczeń, kamery przemysłowe) mogą być stosowane w budynkach firmowych oraz mieszkalnych. Ich zadaniem jest zasygnalizowanie niepożądanej obecności osób trzecich w budynku, wybuchu pożaru lub innej sytuacji kryzysowej na terenie strzeżonego obiektu. Systemy alarmowe powiadamiają o zagrożeniu głośnym, przeszywającym dźwiękiem, którego podstawową funkcją jest spłoszenie osób nieuprawnionych do przebywania na danym terenie oraz zaalarmowanie otoczenia o nadzwyczajnej sytuacji. Systemy sygnalizacji włamania i napadu mają za zadanie w jak najkrótszym czasie wykryć zagrożenie, powiadomić o nim odpowiednie służby. Co istotne, rodzaj detekcji można dobrać idealnie do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań, aby zapewnić sobie maksimum poczucia bezpieczeństwa.

HUNTERS oferuje profesjonalne wykonanie projektu systemów alarmowych, a także ich montaż i późniejszy serwis oraz prace konserwacyjne. W zależności od specyfiki ochranianego obiektu doradzamy wybór odpowiedniej instalacji alarmowej. Może być ona wyposażona dodatkowo w system kamer telewizji przemysłowej cyfrowej (VDRS) lub analogowej (CCTV). Kamery przemysłowe działają całodobowo, a dostęp do rejestrowanego przez nie obrazu można uzyskać z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu.

Instalacje alarmowe montowane przez HUNTERS powiadamiają o zagrożeniu właściwe osoby, tzn. w zależności od konfiguracji i indywidualnych ustaleń: organizację HUNTERS, właściciela/zarządcę budynku, Policję, Straż Pożarną, Pogotowie Ratunkowe lub inne służby. Systemy zabezpieczeń można konfigurować na wiele sposobów. Wyposażone są w różnego rodzaju czujniki: pożaru, wybicia szyby, zalania wodą. Alarmy mogą być włączone tylko dla wybranej sekcji obiektu (np. parteru domu jednorodzinnego) oraz włączane/wyłączane za pomocą SMS. Wszystkie montowane urządzenia spełniają najwyższe międzynarodowe normy jakościowe. Posiadają także homologacje dotyczące ich użytkowania w Polsce. HUNTERS korzysta za sprawdzonych systemów sygnalizacji włamania i napadu. Wśród marek, na których urządzeniach bazujemy, możemy wymienić m.in. Satel, Risco, Paradox, Siemens, Aritech, DSC.

Z naszych usług w zakresie projektowania i montażu instalacji alarmowych skorzystało już wiele przedsiębiorstw i właścicieli prywatnych posesji we Wrocławiu. Nasi specjaliści przygotują dedykowany projekt systemów zabezpieczeń dla Twojego obiektu.