Zaloguj się do panelu EcoFleet

Monitoring – Hunters Wrocław

o_nas

Nowoczesny monitoring zapewnia skuteczny nadzór nad obiektami prywatnymi oraz publicznymi, a także bezpieczeństwo na terenach zewnętrznych. Monitoring domu lub innego obiektu z HUNTERS to połączenie niezawodnych, nowoczesnych systemów alarmowych z działalnością profesjonalistów odpowiedzialnych za przeciwdziałanie zagrożeniom.

Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów, wszystkie systemy monitoringu obiektów projektujemy i dopasowujemy do ich indywidualnych wymagań. Aby spełnić wszystkie oczekiwania, monitoring obiektów dostarcza wysokiej klasy systemy, które zapewniają solidną ochronę 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Monitoring daje również możliwość przechowywania nagrań, które często okazują się być kluczowym dowodem przy wyjaśnianiu pewnych spraw. Rozbudowane systemy pozwalają także na bieżącą kontrolę stanu zasilenia obiektu czy też temperatury panującej wewnątrz niego.

Projektując i tworząc instalacje monitoringu obiektów, używamy jedynie najlepszego, nowoczesnego sprzętu. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne homologacje, atesty i certyfikaty. Zadaniem tak skonstruowanego systemu monitoringu obiektów jest nieustanne śledzenie tego, co się w nich dzieje. Nasz monitoring domu/obiektu jest połączony z Uzbrojonym Stanowiskiem Interwencyjnym HUNTERS. W razie zadziałania systemów alarmowych, wywołanych np. kradzieżą, włamaniem bądź sabotażem, natychmiast na miejsce zdarzenia wysyłane są nasze grupy interwencyjne. Składają się one z wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów. Docierają oni na miejsce maksymalnie po 15 minutach od momentu wezwania. Ich zadaniem jest przede wszystkim sprawdzenie i zabezpieczenie danego obiektu bądź terenu. W celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia pracownicy mają prawo zastosować niezbędne środki przymusu. Posiadamy status Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych (SUFO).

Tam, gdzie działa monitoring obiektu lub domu, znajdują się także dyżurujący pracownicy. Ich zadaniem jest obserwacja i pozostawanie w nieustannej łączności z centralą oraz z jednostkami Straży Pożarnej, Policji oraz Pogotowia Ratunkowego. Jeśli te służby są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa, są natychmiast wzywane na miejsce zdarzenia.

Monitoring HUNTERS to gwarancja bezpieczeństwa Państwa mienia. Nasze usługi znajdują się na najwyższym poziomie. Dbamy o indywidualne podejście do każdego zlecenia i dopasowujemy rodzaj usług do potrzeb naszych klientów.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących tego, jakie rozwiązania w zakresie monitoringu mają zostać zastosowane w przypadku Państwa domu lub firmy.