Zaloguj się do panelu EcoFleet

Spedycja – Hunters Wrocław

o_nas

Od wielu lat z sukcesami zajmujemy się spedycją, świadczymy usługi logistyczne i transportowe nie tylko w Polsce, ale także na terenie całej Unii Europejskiej, w tym na terenie Wielkiej Brytanii. Oferujemy Państwu usługi transportowe, a naszą specjalizacją jest przewóz ładunków kubaturowych. Realizujemy transport towarów przewozami cało pojazdowymi (klient dokonuje płatności za całą zdolność załadowczą pojazdu) oraz częściowymi (jednoczesny przewóz towarów od kilku klientów). Spedycja realizowana przez HUNTERS dostosowuje się do potrzeb zróżnicowanych grup klientów.

Za sprawą usług logistycznych realizowanych przez pracowników o ogromnej wiedzy i doświadczeniu w tym zakresie oraz dzięki nowoczesnemu, profesjonalnemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny, szybki, niezawodny transport każdego powierzonego nam towaru. Nasza flota składa się z samochodów najlepszych marek takich, jak Scania, MAN czy Mercedes. Wszystkie pojazdy transportowe zostały przystosowane do bezpiecznego przewozu nawet najdelikatniejszych towarów, posiadają najlepsze możliwe parametry oraz są w doskonałym stanie technicznym (przeprowadzamy regularne przeglądy). Co równie istotne, spełniają także wymogi ekologiczne. Oferujemy transport międzynarodowy towarów ciężarówkami o ładowności od 15 do 24 ton lub też od 5 do 38 europalet.

Bezpieczeństwo przewożonych towarów zapewnione jest też dzięki kadrze wysoce wykwalifikowanych kierowców o dużym doświadczeniu w prowadzeniu pojazdów ciężarowych oraz zawsze działających zgodnie z procedurami i zasadami bezpieczeństwa.

Wykonując usługi transportowe, gwarantujemy także ubezpieczenie przewożonych towarów. Co więcej, korzystając z usług HUNTERS, możecie Państwo wykupić dodatkowe ubezpieczenia transportu na kwotę 140 000 USD w Polsce oraz 300 000 USD w UE.

Już dziś warto zdecydować się na profesjonalne usługi logistyczne, sprawdzoną przez tysiące klientów spedycję i niezawodny transport towarów, aby być spokojnym o prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa.