Zadzwoń
|

Pomoc zdalna

Staramy się pomagać naszym klientom w różny sposób. Czasami jednak łatwiej jest przekazać dostęp do komputera. Właśnie dlatego udostępniliśmy narzędzie, dzięki któremu pomoc zdalna (na odległość) nie będzie stanowić żadnego problemu.

Działanie
Program po pobraniu uruchamia się bez konieczności instalacji. Nasz pracownik dzięki niemu ma zdalny dostęp do komputera klienta i może przeglądać jego zawartość. Może nim również sterować za pomocą myszy oraz klawiatury w dowolny sposób. To daje klientowi możliwość obserwowania poszczególnych kroków, jakie należy wykonać, by skutecznie poruszać się po programach, by rozwiązać dany problem.

Bezpieczeństwo
Program Teamview jest w 100 % bezpieczny, gdyż dostęp do niego jest zabezpieczony na wielu płaszczyznach. Do tego samo połączenie jest szyfrowane, więc ryzyko dostania się osób niepowołanych jest znikome. Sam dostęp do programu jest wyłącznie na zaproszenie. Oznacza to, że klient ma możliwość zaakceptowania lub odrzucenia połączenia.

Oszczędność
Czas potrzebny do samodzielnego rozwiązania problemu może w znaczny sposób przekraczać przyjęte normy. Presja oraz stres związany ze znalezieniem odpowiedniej drogi można skrócić otrzymując wsparcie naszych pracowników. Jako eksperci potrafimy w jasny i przejrzysty sposób poprowadzić klienta pokazując najlepsze rozwiązania ułatwiające prace na dostarczanych przez nas rozwiązaniach.

Jeśli chcesz mieć dostęp do oprogramowania ułatwiającego kontakt z naszymi pracownikami, pobierz program znajdujący się w linku poniżej:

https://get.teamviewer.com/huntersqs

POBIERZ TEAM VIEWER

Do góry