Zadzwoń
|
XI Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” z rekordowym zainteresowaniem marzec 2, 2017

Zainteresowanie udziałem w tegorocznym XI Hunters Grodziskim Półmaratonie „Słowaka” przerosło oczekiwania organizatorów. Z roku na rok półmaraton staje się coraz bardziej popularny wśród biegaczy z całej Polski.

 

1 marca, okolice godziny 17:00. Zapisy do XI Hunters Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka” trwają dopiero od południa. Organizatorzy sprawdzają stan zapisanych zawodników. Szok. Niespodzianka. Niedowierzanie. Przez pierwsze 5 godzin zapisało się 2028 uczestników, liczba opłaconych wynosi 1480. To absolutny rekord!

 

Poranek następnego dnia i kolejne pozytywne zaskoczenie. Opłaconych zawodników – 2241. Przypomnijmy, że limit uczestników wynosi 2500, więc liczba dostępnych miejsc kurczy się w niesamowitym tempie. Ci, którzy jeszcze nie opłacili uczestnictwa muszą się śpieszyć, bo o tym, czy dana osoba będzie mogła wziąć udział w biegu, decyduje kolejność wpłat.

 

2 marca o godzinie 10:00 – po 22 godzinach od rozpoczęcia zapisów – limit zawodników został osiagnięty. Z myślą o tych, którzy zarejestrowali się na imprezę, a ich wpłaty nie dotarły na konto organizatorów przed wypełnieniem się limitu, podjęto decyzję: wszyscy chętni, których wpłaty dotrą na wskazane konto do poniedziałku, 6 marca br. do godziny 8:00, zostaną wpisani na listę startową.

 

Takie zainteresowanie tegorocznym biegiem sprawia, że już nie możemy doczekać się czerwca. To bez wątpienia będzie wspaniałe wydarzenie, które przyciągnie nie tylko wielu uczestników, ale także i kibiców. Grodzisk ponownie odczuje radość z biegania!”

Do góry