Zadzwoń
|
Zabezpieczamy IV Kępiński Bieg Uliczny! kwiecień 25, 2017

Każdy biegać może – jeden lepiej, drugi trochę gorzej. Nie chodzi tutaj jednak o wynik, a o świetną zabawę. Taką z pewnością zaoferuje wszystkim uczestnikom IV Kępiński Bieg Uliczny.

 Dziesięciokilometrowa trasa prowadzi przez miasto i z pewnością nie należy do najłatwiejszych – posiada bowiem sporo zakrętów i kilka podbiegów, które skutecznie utrudnią uczestnikom ukończenie biegu. Bez wątpliwości jest to więc idealna trasa dla osób, które szukają wyzwań.

W IV edycji biegu udział weźmie 346 uczestników – to całkiem sporo, jak na niewielkie, czternastotysięczne miasto. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko ze strony mieszkańców Kępna, ale także i okolic, wobec czego chętnych do wzięcia udziału w biegu przybywa.

Głęboko wierzymy, że już niedługo wydarzenie to rozmiarem doścignie Grodziski Półmaraton Słowaka – i nie są to marzenia ściętej głowy, ponieważ tempo w jakim rozwija się kępiński bieg bardzo dobrze rokuje!

IV Kępiński Bieg Uliczny odbędzie się 1 maja. Będziemy tam obecni i my poprzez pilotowanie biegu rowerami, zabezpieczanie jego newralgicznych punktów, a także dbanie o porządek w strefie zawodnika.

Do zobaczenia na miejscu!”

Do góry