Zadzwoń
|
Zaprzyjaźnij się ze swoim domem styczeń 26, 2018

Urządzenia Fibaro tworzą kompleksowy ekosystem dopasowany do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców, prosty w instalacji i konfiguracji. A dodatkowo również bezinwazyjny w montażu.

Wyobraź sobie: nie ma Cię w domu, ale Twój dom wie, o której wrócisz, wobec czego sam zmniejsza ogrzewanie na czas Twojej nieobecności. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu, dom go podleje. I to tylko wtedy, gdy pogoda będzie odpowiednia – bo po co podlewać trawę, gdy z nieba leje się deszcz?

Twoja nowoczesna lodówka nagle zaczyna przeciekać, a Ty nie masz jak zareagować, bo jesteś poza domem. Nie martw się, nie dojdzie do zalania. Dlaczego? Ponieważ dom właśnie wyłączył zawór wody i poinformował Cię za pomocą smartfona, że jest mały problem.

Kurier przywiózł do Ciebie paczkę, ale nie możesz jej odebrać, bo właśnie siedzisz na krześle dentystycznym w gabinecie swojego stomatologa? Dom powie kurierowi, że nie ma Cię w domu, ale sąsiad jest i przesyłkę można zostawić u niego.

Wyjechałeś do pracy, ale w Twojej głowie cały czas rozbrzmiewa pytanie: „Czy zostawiłem włączone żelazko?”. To żaden problem! Wystarczy jeden pstryk w telefonie i wszystko wyłączone. Zmartwienie zniknęło.

Na wieczór zaprosiłeś znajomych i chcesz im zaimponować? Zmień oświetlenie w swoim domu! Niemożliwe? Otóż jest to jak najbardziej możliwe!

Twój stary domofon się nie sprawdza? Zafunduj sobie inteligentny domofon/wizjer, który umożliwia rejestrowanie dźwięku, obrazu a także dwustronną komunikację. Nie uważasz, że to o wiele lepsze rozwiązanie?

Nie masz ochoty klikać? Nie klikaj! Wystarczy, że zwyczajnie powiesz jak system ma się zachować, a technologia sterowania głosowego zrobi za Ciebie resztę.

Zapamiętaj – z rozwiązaniami Fibaro, dostępnymi w naszej ofercie wszystko jest możliwe. A poza tym znacznie prostsze i wygodniejsze. Bo dobry dom to inteligenty dom.

Do góry