Zadzwoń
|
Zmrok sprzyja włamywaczom – zabezpiecz się! listopad 3, 2016

Planujesz dłuższy pobyt za granicą? Często pracujesz w delegacji? A może posiadasz kilka nieruchomości, w których nie zawsze ktoś przebywa? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań padła odpowiedź TAK, to znak, że koniecznie potrzebujesz systemu alarmowego w Twoim domu.

Szybko zapadający zmrok, w którym trudno zostać zauważonym, sprzyja włamaniom i kradzieżom. Według policyjnych statystyk, złodzieje najczęściej dostają się do mieszkań przez okna i drzwi balkonowe.
Dom pozostawiony bez opieki to łatwy kąsek dla złodziei. Jak donoszą policyjne statystyki – aż 19% ubiegłorocznych kradzieży z włamaniem dotyczyło właśnie domów i mieszkań. Sami ułatwiamy sprawę złodziejom. Aż 83% polskich mieszkań nie jest w odpowiedni sposób zabezpieczona przed włamaniem. Tymczasem zawodowy włamywacz na sforsowanie słabego zamka potrzebuje zaledwie minutę.
Przy częstych wyjazdach zostawiamy w domach szereg cennych przedmiotów. Nie warto przez cały wyjazd zastanawiać się i rozmyślać o stanie swojej nieruchomości. System alarmowy to spokój dla Ciebie i Twojej rodziny. Warto pamiętać, że złodzieje nie próżnują.

Do góry