KARIERA

Dołącz do naszego zespołu

Serwisant systemów alarmowych i bezpieczeństwa

Dane ogólne

Miasto: Grodzisk Wielkopolski
Region: Wielkopolskie
Ważne do: 2024-05-09

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienne wykonywanie montażu, serwisów i konserwacji systemów bezpieczeństwa u naszych Klientów (m.in. systemy alarmowe SSWIN, systemy telewizji przemysłowej CCTV, systemy kontroli dostępu itp.)

  • Bieżące raportowanie wykonywanych prac - obsługa systemu i aplikacji do zarządzania zleceniami serwisowymi,

  • Współpraca z pozostałymi Działami w firmie.

Nasze wymagania:

  • Oczekujemy wiedzy i doświadczenia w zakresie systemów bezpieczeństwa - ich montażu, konfiguracji i serwisu (m.in Satel, HikVision, Roger);

  • Umiejętności z zakresu podstawowej konfiguracji sieci komputerowych i przesyłu danych;

  • Samodzielności i efektywnego planowania swojej pracy;

  • Czynnego prawo jazdy kat. B - praca jest w 100% mobilna.

To oferujemy:

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie - technologicznie i rynkowo;

  • Możliwość realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów u naszych Klientów;

  • Stały rozwój i dostęp do szkoleń branżowych;

  • Elastyczność pracy i mobilność - samodzielność w planowaniu prac i tras z uwzględnieniem bieżących zleceń (standardowo praca 8h w godzinach między 7 a 16, istnieje możliwość wypracowania godzin dodatkowych);

  • Narzędzia pracy w postaci samochodu z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych, telefonu i laptopa, kompletu narzędzi.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.