Zadzwoń
|

Referencje

Nivea

Zadania będące przedmiotem zawartej umowy są wykonywane rzetelnie, sumiennie. Szybko i skutecznie reagują na nasze potrzeby. Pracownicy firmy są obowiązkowi, skuteczni przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kultury osobistej.

Krzysztof Wonaszek
Pełnomocnik Zarządu Nivea Polska Sp. z o.o.
Obiekt produkcyjny
Piotr i Paweł

Grupa HUNTERS posiada duże doświadczenie oraz niezbędny potencjał kadrowy do realizacji powierzonych zadań. Usługa realizowana jest z należytą starannością w oparciu o wysokie standardy bezpieczeństwa.(…) Powierzając ochronę naszych sklepów Grupie HUNTERS stwierdzamy, iż dokonaliśmy właściwego wyboru.

Krzysztof Dreger
Specjalista ds. Nadzoru i Kontroli Piotr i Paweł S.A.
Sklep sieciowy
Douglas

Z jakości świadczonych usług jesteśmy zadowoleni. Praca wykonywana przez pracowników firmy jest terminowa i bez zastrzeżeń. Pracownicy Grupy HUNTERS są dobrze przygotowani w zakresie świadczonych dla nas usług, dostosowując się do wymogów i standardów Douglas Polska Sp. z o.o.

Ewa Makowska
Dyrektor Regionu Douglas Polska
Sklep sieciowy
McDonald’s

Firma Lepus 2 Marian Zając prowadząca 3 Restauracja McDonald’s w Lesznie i Jarocinie z przyjemnością potwierdza bardzo dobrą współpracę z Grupą Hunters Sp. z o.o. Firma ta świadczy nam usługi w zakresie monitoringu obiektów oraz konwojowania gotówki. Usługi wykonywane są profesjonalnie i sumiennie. Pracownicy wykazują zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków oraz kulturę osobistą.

Marian Zając
właściciel restauracji McDonald’s
Sklep sieciowy
Imperial Tobacco

Imperial Tobacco Polska S.A. współpracuje z Grupą HUNTERS w zakresie ochrony osób i mienia od 2003 roku. Ochrona oparta jest na wypracowanych procedurach i na wszystkich obiektach ma ten sam profesjonalny standard. Na uwagę zasługuje dbałość kierownictwa firmy o podwyższanie jakości świadczonych usług.(…)Wysokie walory etyczno-zawodowe pracowników Grupy HUNTERS potwierdzone w trakcie działań na terenie ochranianych obiektów są gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług.

Krzysztof Kuś
Szef Bezpieczeństwa i Ochrony Imperial Tobacco Polska
Obiekt produkcyjny
Krka

Dotychczasowa współpraca pozwala nam stwierdzić, że firma realizuje swoje usługi w sposób bardzo rzetelny, terminowy i odpowiedzialny gwarantując tym samym bezpieczeństwo nam i naszym pracownikom. Wszystkie obowiązki wykonywane są zgodnie z zasadami wiążącej nas umowy.

Jacek Różycki
Kierownik Służb Technicznych KRKA Polska Sp. z o.o.
Obiekt produkcyjny
Do góry

Zapisz się do newslettera HUNTERS

Otrzymuj najnowsze informacje o szeroko pojętym bezpieczeństwie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez firmę HOLDING HUNTERS sp. z o.o. sp.k. (mogę wypisać się w każdej chwili).