Zadzwoń
|

Referencje

Nivea

Zadania będące przedmiotem zawartej umowy są wykonywane rzetelnie, sumiennie. Szybko i skutecznie reagują na nasze potrzeby. Pracownicy firmy są obowiązkowi, skuteczni przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kultury osobistej.

Krzysztof Wonaszek
Pełnomocnik Zarządu Nivea Polska Sp. z o.o.
Obiekt produkcyjny
Piotr i Paweł

Grupa HUNTERS posiada duże doświadczenie oraz niezbędny potencjał kadrowy do realizacji powierzonych zadań. Usługa realizowana jest z należytą starannością w oparciu o wysokie standardy bezpieczeństwa.(…) Powierzając ochronę naszych sklepów Grupie HUNTERS stwierdzamy, iż dokonaliśmy właściwego wyboru.

Krzysztof Dreger
Specjalista ds. Nadzoru .i ,Kontroli , Piotr i Paweł S.A.
Sklep sieciowy
Douglas

Z jakości świadczonych usług jesteśmy zadowoleni. Praca wykonywana przez pracowników firmy jest terminowa i bez zastrzeżeń. Pracownicy Grupy HUNTERS są dobrze przygotowani w zakresie świadczonych dla nas usług, dostosowując się do wymogów i standardów Douglas Polska Sp. z o.o.

Ewa Makowska
Dyrektor Regionu Douglas Polska
Sklep sieciowy
McDonald’s

Firma Lepus 2 Marian Zając prowadząca 3 Restauracja McDonald’s w Lesznie i Jarocinie z przyjemnością potwierdza bardzo dobrą współpracę z Grupą Hunters Sp. z o.o. Firma ta świadczy nam usługi w zakresie monitoringu obiektów oraz konwojowania gotówki. Usługi wykonywane są profesjonalnie i sumiennie. Pracownicy wykazują zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków oraz kulturę osobistą.

Marian Zając
właściciel restauracji McDonald’s.
Sklep sieciowy
Imperial Tobacco

Imperial Tobacco Polska S.A. współpracuje z Grupą HUNTERS w zakresie ochrony osób i mienia od 2003 roku. Ochrona oparta jest na wypracowanych procedurach i na wszystkich obiektach ma ten sam profesjonalny standard. Na uwagę zasługuje dbałość kierownictwa firmy o podwyższanie jakości świadczonych usług.(…)Wysokie walory etyczno-zawodowe pracowników Grupy HUNTERS potwierdzone w trakcie działań na terenie ochranianych obiektów są gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług.

Krzysztof Kuś
Szef Bezpieczeństwa i Ochrony Imperial Tobacco Polska
Obiekt produkcyjny
Auchan

Współpraca Spółki AUCHAN z Grupą Hunters Sp. z o.o. w zakresie ochrony fizycznej, całodobowej obiektów handlowych naszej spółki rozpoczęła się w 2002r. Kontrakt trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Cały okres współpracy nacechowany jest bardzo dobrą atmosferą. Zaangażowanie zawodowe, profesjonalizm oraz solidność działania to cechy pracowników Grupy Hunters, pozwalające na utrzymanie najwyższych standardów pracy.

Piotr Gawęda
Dyrektor Sklepu, Auchan Polska Sp. z o.o. Centrum Handlowe Swadzim
Sklep sieciowy
Krka

Dotychczasowa współpraca pozwala nam stwierdzić, że firma realizuje swoje usługi w sposób bardzo rzetelny, terminowy i odpowiedzialny gwarantując tym samym bezpieczeństwo nam i naszym pracownikom. Wszystkie obowiązki wykonywane są zgodnie z zasadami wiążącej nas umowy.

Jacek Różycki
Kierownik Służb Technicznych KRKA Polska Sp. z o.o.
Obiekt produkcyjny
Do góry

Zapisz się do newslettera HUNTERS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez firmę HUNTERS sp. z o.o. (mogę wypisać się w każdej chwili).

FreshMail.pl