KARIERA

Dołącz do naszego zespołu

Asystent działu handlowego

Dane ogólne

Miasto: Poznań
Region: Wielkopolskie
Ważne do: 2024-07-28

Miejsce pracy: Dąbrowa (koło Poznania)

Twój zakres zadań:

  • Przygotowanie ofert handlowych;
  • Przyjmowanie zapytań ofertowych;
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji;
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień;
  • Obsługa urządzeń biurowych;
  • Realizacja bieżących zadań.

Nasze wymagania:

  • Duża samodzielność, dokładność, aktywność oraz inicjatywa w podejmowaniu działań;
  • Komunikatywność, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dokładność, samodzielność i rzetelność;
  • Obsługa komputera oraz pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w rozwojowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku ogólnopolskim;
  • Praca 3 dni w tygodniu;
  • Mile widziani studenci;
  • Realną możliwość rozwoju w swoim obszarze;
  • Dostęp do szkoleń branżowych i rozwojowych;
  • Benefity pracownicze, udział w aktywnościach sportowych.