KARIERA

Dołącz do naszego zespołu

Specjalista ds. IT

Dane ogólne

Miasto: Poznań
Region: Wielkopolskie
Ważne do: 2024-07-31

Twój zakres zadań:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT;
  • Administracja strukturą sieci LAN, WAN, WiFi występującymi w ramach organizacji;
  • Sprawowanie pieczy nad optymalnym działaniem sprzętu i oprogramowaniem. W przypadku problemów, błędów czy usterek, odpowiedzialność za ich usunięcie;
  • Bieżące wsparcie informatyczne dla pracowników;
  • Administracja aplikacjami Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL, w zakresie nadawania uprawnień użytkownikom, przygotowywanie wydruków;
  • Współpraca z podwykonawcami;
  • Administracja serwerami;

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość sieci komputerowych, systemów serwerowych, desktopowych oraz architektury PC;
  • Wiedza i doświadczenie w obszarze sieci informatycznych: zarządzanie, monitoring, konfiguracja urządzeń sieciowych;
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania w praktyce wiodących technologii informatycznych;
  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server;
  • Znajomość wzorców integracji systemów informatycznych klasy ERP;
  • Umiejętność pracy projektowej, także pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać dokumentacje techniczne;
  • Praca stacjonarna.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w rozwojowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku ogólnopolskim;
  • Realną możliwość rozwoju w swoim obszarze;
  • Dostęp do szkoleń branżowych i rozwojowych;
  • Benefity pracownicze, aktywnościach sportowych.