KARIERA

Dołącz do naszego zespołu

Specjalista ds. zamówień publicznych

Dane ogólne

Miasto: Poznań
Region: Wielkopolskie
Ważne do: 2024-11-08

Miejsce pracy: Dąbrowa koło Poznania

Twój zakres zadań:

  • Monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych;
  • Ocena ofert oraz wybór najkorzystniejszych, związanych z profilem działalności spółek;
  • Przygotowanie i składanie ofert zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych;
  • Kompletacja dokumentacji przetargowych;
  • Kontakt z zamawiającym w kwestiach formalnych i technicznych;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień;
  • Przygotowywanie pism uzupełniających w trakcie postępowania przetargowego;
  • Analiza warunków udziału w postepowaniu przetargowym, określonych w ogłoszeniu o przetargu pod kątem formalno-prawnym;
  • Weryfikacja umów przetargowych.

Nasze wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w składaniu ofert zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych;
  • Znajomość: Ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do tej ustawy;
  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office;
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz interpretacji przepisów;
  • Umiejętność redagowania pism;
  • Samodzielność i umiejętność prowadzenia kilku zadań w jednym terminie;
  • Znajomość procedur przetargowych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsługiwaniu zamówień publicznych w usługach sprzątania.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w rozwojowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku ogólnopolskim;
  • Realną możliwość rozwoju w swoim obszarze;
  • Dostęp do szkoleń branżowych i rozwojowych;
  • Benefity pracownicze, udział w aktywnościach sportowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia za wygrane przetargi;
  • Wsparcie działu analitycznego i prawnego w zakresie przygotowania kalkulacji cenowej do oferty;
  • Elastyczny czas pracy.