KARIERA

Dołącz do naszego zespołu

Kierownik ds. Ochrony

Dane ogólne

Miasto: Szczecin
Region: Zachodniopomorskie
Ważne do: 2024-11-13

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Kontrahentami i dbanie o prawidłowych wizerunek firmy;
  • dbanie o pozytywne relacje wśród pracowników, rozwiązywanie ewentualnych konfliktów;
  • bieżąca koordynacja działań na obsługiwanych obiektach w powierzonym Regionie;
  • terminowe rozliczanie czasu pracy pracowników zatrudnionych w Regionie;
  • wprowadzanie i szkolenie z obowiązujących regulaminów nowo przyjętych pracowników;
  • prowadzenie rekrutacji pracowników liniowych;
  • praca na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność;
  • zaangażowanie, sumienność oraz dokładność;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie - technologicznie i rynkowo;
  • niezbędne narzędzia do pracy - samochód, laptop, telefon;
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,
  • benefity pracownicze, udział w aktywnościach sportowych;
  • dostęp do szkoleń branżowych i rozwojowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza.

Dołącz do HUNTERS !