KARIERA

Dołącz do naszego zespołu

Młodszy specjalista ds. księgowych

Dane ogólne

Miasto: Grodzisk Wielkopolski
Region: Wielkopolskie
Ważne do: 2024-11-06

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikowanie dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym;
  • Przygotowywanie dokumentów do ewidencji środków trwałych;
  • Prowadzenie i uzgadnianie sald rozrachunków;
  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej;
  • Wprowadzanie innych dokumentów źródłowych do systemu księgowego Comarch ERP-XL;
  • Bieżąca analiza i weryfikacja kont księgowych;
  • Przygotowywanie płatności w systemie bankowości elektronicznej i czuwanie nad terminową ich realizacją;
  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe - ekonomiczne, rachunkowość;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zasad rachunkowości;
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel, Word;
  • Znajomość programów finansowo-księgowego ( mile widziana znajomość Comarch ERP XL);
  • Cechy osobowościowe: entuzjazm, zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność, samodzielność;
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w rozwojowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku ogólnopolskim;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Praca od zaraz;
  • Realną możliwość rozwoju w swoim obszarze;
  • Dostęp do szkoleń branżowych i rozwojowych (w tym językowych);
  • Benefity pracownicze, udział w aktywnościach sportowych.

Dołącz do HUNTERS!